דלג לתוכן

מבחני
שימושיות

פיתחתם אפליקציית מובייל? מוצר? מערכת מורכבת? תמיד אפשר לבחון ולשפר את חווית המשתמש באמצעות בדיקת שימושיות
×
הדרך לחווית משתמש מופלאה מתחילה כאן :)
יש לכם פרויקט? דברו איתנו :)
או שלחו פנייה:

הערכת מומחים

רוצים לשמוע מה דעתנו?

אם אתם לפני פרויקט, במהלכו או אפילו אם ממש עכשיו עליתם לאוויר, נשמח לבצע עבורכם בדיקות שימושיות היוריסטיות לצורך שיפור חווית המשתמש.

במסגרת הערכת המומחים, נבין את מטרות ממשק המשתמש, ננתח את חווית המשתמש הקיימת לפרטיה ונגיש לכם דוח מקצועי ומפורט, שיציג את הממצאים והמלצות לשיפור חווית המשתמש בטווח הקצר והארוך.

מבחן שימושיות

בודקים עם משתמשים אמיתיים...
אם אתם מעוניינים לקבל תמונה טובה של חווית המשתמש שמבוססת על התנהגותם של משתמשים אמיתיים, כדאי לבצע מבחן שימושיות (אפשר להגיד “שמישות” אבל אנחנו פחות אוהבים את זה…).

מבחן שימושיות (Usability Testing) הינו מבחן התנהגותי לחווית משתמש, המבוסס על ניתוח התנהגותם של משתמשים המייצגים את קהל היעד. המשתמשים מבצעים תסריטי שימוש מוגדרים, כאשר במהלך המבחן אנו מתעדים ומנתחים את פעולותיהם ותגובותיהם. המבחן יכול להתבצע על ממשק משתמש קיים או כחלק מתהליך אפיון ועיצוב חוויית משתמש (בנקודות מפתח לאורך התהליך).

בשלב ראשון נגדיר יחד את קהל היעד ונבחר את המשתתפים במבחן, ואז נכתוב חוברות תסריטים מדויקות ונבצע את המבחן על המשתתפים שהגדרנו. במסגרת בדיקות שימושיות לאפליקציות, מערכות ואתרים נשים דגש על קונספט לוגי, תהליכי ניווט, תעדוף וארגון המידע, תיוג המידע, עיצוב גרפי, הנעה לפעולה, אינטואיטיביות ועוד, ונגיש לכם דוח מקצועי ומפורט, שיציג את ממצאי המבחן, מסקנותינו והמלצות קונקרטיות לשיפור.

ורק עוד דבר אחד...

אם הנכם מתעניינים בתהליך מלא של אפיון ועיצוב חווית משתמש, מוזמנים לקרוא

באתר שלנו על תהליך אפיון ועיצוב חווית משתמש.

ראיון מיוחד ל - מגזין דה מרקר

חלוצי ה-UX

איך פרצנו את הדרך בתחום חווית המשתמש

מאמר:

מבחן שימושיות

האם ממשק המשתמש ישיג את המטרות?

נשמח לשמוע מכם

לפרטים נוספים אודות אפיון ועיצוב חווית משתמש, צרו עמנו קשר:
פנו אלינו