דלג לתוכן

מבחני שימושיות

אנו מציעים מספר שיטות התנהגותיות לבחינת חווית משתמש וממשק משתמש בהתאם למטרות העסקיות, סוגי המשתמשים, אופן השימוש והשלב בו נמצא הפרויקט.

מבחנים וניתוחים

הערכת מומחים

רוצים לשמוע מה דעתנו?

אם אתם לפני פרויקט, במהלכו או אפילו אם ממש עכשיו עליתם לאוויר, נשמח לתרום לכם מניסיוננו לשיפור חווית המשתמש.

במסגרת הערכת המומחים, נבין את מטרות ממשק המשתמש, ננתח את חווית המשתמש הקיימת לפרטיה ונגיש לכם דוח מקצועי ומפורט, שיציג את הממצאים והמלצות לשיפור חווית המשתמש בטווח הקצר והארוך.

מבחן שימושיות

בודקים עם משתמשים אמיתיים...
אם אתם מעוניינים לקבל תמונה טובה של חווית המשתמש שמבוססת על התנהגותם של משתמשים אמיתיים, כדאי לבצע מבחן שימושיות (אפשר להגיד “שמישות” אבל אנחנו פחות אוהבים את זה…).

מבחן שימושיות (Usability Testing) הינו מבחן התנהגותי לחווית משתמש, המבוסס על ניתוח התנהגותם של משתמשים המייצגים את קהל היעד. המשתמשים מבצעים תסריטי שימוש מוגדרים, כאשר במהלך המבחן אנו מתעדים ומנתחים את פעולותיהם ותגובותיהם. המבחן יכול להתבצע על ממשק משתמש קיים או כחלק מתהליך אפיון ועיצוב חוויית משתמש (בנקודות מפתח לאורך התהליך).

בשלב ראשון נגדיר יחד את קהל היעד ונבחר את המשתתפים במבחן, ואז נכתוב חוברות תסריטים מדויקות ונבצע את המבחן על המשתתפים שהגדרנו. במסגרת מבחן השימושיות נשים דגש על קונספט לוגי, תהליכי ניווט, תעדוף וארגון המידע, תיוג המידע, עיצוב גרפי, הנעה לפעולה, אינטואיטיביות ועוד, ונגיש לכם דוח מקצועי ומפורט, שיציג את ממצאי המבחן, מסקנותינו והמלצות קונקרטיות לשיפור.

ורק עוד דבר אחד...

אם הנכם מתעניינים בתהליך מלא של אפיון ועיצוב חווית משתמש, מוזמנים לקרוא

באתר שלנו על תהליך אפיון ועיצוב חווית משתמש.

נשמח לשמוע מכם

לפרטים נוספים אודות אפיון ועיצוב חווית משתמש, צרו עמנו קשר: