דלג לתוכן
20 שנים של

אפיון ועיצוב
חווית משתמש

אפליקציות, אתרים ומערכות מורכבות
יש לכם פרויקט?
×
הדרך לחווית משתמש מופלאה מתחילה כאן :)
יש לכם פרויקט? דברו איתנו :)
או שלחו טופס פנייה:

מי אנחנו?

We are a
UI & UX company

אנחנו מומחי UX ו- UI, שחיים ונושמים חווית משתמש כבר למעלה מ- 20 שנים. מנתחים, חושבים, מאפיינים, מעצבים, מלמדים, והכי חשוב - יוצרים חווית משתמש מנצחת עבור לקוחותינו.
אנחנו לא חברה לבניית אתרים, לא חברת פרסום, לא חברת SEO ולא בית תוכנה. אנחנו ממוקדים בדבר אחד בלבד - אפיון ועיצוב חווית משתמש UX/UI (אולי בגלל זה אנחנו כל כך טובים בזה..).
במהלך השנים, כחברת UX ו- UI ביצענו למעלה מ- 1,400 פרויקטים של אפיון ועיצוב חווית משתמש למגוון רחב של לקוחות והכשרנו מאות רבות של מאפייני UX ומעצבי UI, המחזיקים בתפקידי מפתח בארץ ובעולם.

הנה 5 דברים שכדאי לכם לדעת עלינו:

 • אנחנו ממוקדים
  אך ורק ב-UX/UI
 • תמיד עובדים
  כצוות חשיבה מלוכד
 • ממש מבינים
  בפסיכולוגיה התנהגותית
 • לא מתפשרים על
  תוצאות עסקיות
 • מובילים את התחום
  כבר 20 שנים

לצפייה בפרויקטים שלנו

בין לקוחותינו

הצג עוד

שיפור יחס המרה (CRO) – איך עושים את זה נכון?

מהו בעצם יחס המרה ומה ניתן להחשיב כיחס המרה גבוה? כיצד ניתן לשפר את יחס ההמרה באופן מתמיד ולהבטיח שהמוצרים הדיגיטליים שלנו אכן ממצים את מלוא הפוטנציאל שלהם?

מאמר חדש של מומחי חווית המשתמש שלנו (UX/UI)

חלוצי חווית המשתמש (UX)

"שיטת העבודה שלנו, מתחילת הפעילות ועד היום, היא עבודת צוות. גם כאשר עובד מתנהל באופן עצמאי מול לקוח, החשיבה על הפתרונות בתוך החברה היא חשיבה צוותית, והתוצרים עוברים בקרה כפולה ומכופלת..."

ראיון מיוחד איתנו למגזין "חווית משתמש" של דה מרקר מגזין דה מרקר
ראיון מיוחד ל - מגזין דה מרקר

חלוצי ה-UX

איך פרצנו את הדרך בתחום חווית המשתמש ומה מאפיין את שוק ה- UX כיום?

שיפור יחס המרה (CRO) – איך עושים את זה נכון?

מהו בעצם יחס המרה ומה ניתן להחשיב כיחס המרה גבוה? כיצד ניתן לשפר את יחס ההמרה באופן מתמיד ולהבטיח שהמוצרים הדיגיטליים שלנו אכן ממצים את מלוא הפוטנציאל שלהם?

מאמר חדש של מומחי חווית המשתמש שלנו (UX/UI)

שירותי UX/UI לחברות הייטק סטארט-אפ, שירותים ומוצרים

בין אם הנכם מעוניינים בפרויקט ספציפי או זקוקים לשירותי UX/UI מתמשכים, אנחנו כאן עבורכם כדי לספק לכם מענה מקצועי ומדויק, התפור לצרכי ה- UX/UI הייחודיים שלכם.

נשמח לשמוע מכם

לפרטים נוספים אודות אפיון ועיצוב חווית משתמש, צרו עמנו קשר:

TZUR היא חברת UX/UI, המספקת שירותי אפיון חווית משתמש (UX Design), עיצוב ממשק משתמש (UI Design) ומבחני שימושיות. צוות מומחי ה- UX/UI שלנו כולל מאפייני חווית משתמש ומעצבי ממשק משתמש, אשר מבטיחים פתרונות אפיון UX ועיצוב UI מקצועיים, חדשניים ויצירתיים, בדגש על השגת המטרות העסקיות. תוצרי חווית המשתמש וממשק המשתמש שלנו מבוססים על ניתוחי התנהגות משתמשים, מתודולוגיות UX/UI מוכחות וניסיון של מעל 20 שנות אפיון ועיצוב חווית משתמש וממשק משתמש.

פנו אלינו