דלג לתוכן

שירותי
UX/UI

לחברות הייטק, סטארט-אפ, שירותים ומוצרים
יש לכם פרויקט?
×
הדרך לחווית משתמש מופלאה מתחילה כאן :)
יש לכם פרויקט? דברו איתנו :)
או שלחו טופס פנייה:

שירותי ה- UX/UI שלנו

אנו ב- TZUR -UX Design מתמחים ביצירת חווית משתמש לאתרים, אפליקציות, מוצרים ומערכות מורכבות, עבור חברות הייטק, סטארט-אפ, שירותים ומוצרים. צוות מומחי ה- UX/UI שלנו מקדיש את כל זמנו לאפיון ועיצוב חווית משתמש, תוך התייחסות נרחבת להבנת המטרות העסקיות ולהיבטים התנהגותיים ממוקדי משתמש, המובילים להצלחה עסקית. בין אם הנכם מעוניינים בפרויקט ספציפי או זקוקים לשירותי UX/UI מתמשכים, אנחנו כאן עבורכם כדי לספק לכם מענה מקצועי ומדויק, התפור לצרכי ה- UX/UI הייחודיים שלכם.

מחפשים חברת UX/UI לביצוע פרויקט?

אם הנכם מעוניינים להתחיל תהליך של אפיון ועיצוב חווית משתמש או לשפר את ה-UX/UI של מוצרים, אפליקציות, מערכות או אתרים קיימים, נשמח לבצע עבורכם את הפרויקט ולספק לכם פתרון UX/UI מקיף ומלא, החל מביצוע מחקר מעמיק וגיבוש אסטרטגיית חווית משתמש ועד לתכנון ועיצוב מפורט של כלל מרכיבי ה- UX/UI. צוות המומחים שלנו יעבוד בצמוד אליכם ויסייע לכם להגשים את החזון העסקי ולהשיג את המטרות הייחודיות שלכם, תוף שיתוף פעולה מלא והיקפי בכל שלבי הפרויקט.

מעוניינים בשירותי UX/UI שוטפים?

מתוך הבנה שיצירת חווית משתמש הינה תהליך מתמשך, הדורש מענה שוטף ורציף לצרכים ולמטרות שלכם בכל רגע ורגע, נשמח לשתף עמכם פעולה על בסיס קבוע ולהציע לכם שירותי UX/UI שוטפים בהתאם לצורך הספציפי שלכם. שירותי UX/UI שוטפים יאפשרו לכם לקבל פתרונות UX/UI מידיים, מקצועיים ועקביים ויסייעו לכם לשפר באופן תמידי מוצרים דיגיטליים קיימים, כמו גם לאפיין ולעצב את חווית המשתמש של רעיונות ומוצרים דיגיטליים חדשים.
שירותי ה-UX/UI השוטפים שלנו כוללים:

 • מחקר UX/UI

  ניתוח צרכים ומטרות, ניתוח קהל היעד והמשתמשים, הגדרת תסריטי השימוש, בנצ'מרק.

 • אסטרטגיית UX/UI

  יצירת תוכנית מוגדרת היטב המחברת בין המטרות העסקיות לבין ציפיותיהם, צרכיהם ומטרותיהם של המשתמשים, ומציבה את הבסיס להשגת חווית משתמש מוצלחת.

 • אפיון UX

  יצירת קונספט חווית משתמש למוצר/ מערכת/ אפליקציה/ אתר ואפיון מפורט של המסכים באמצעות High fidelity Wireframes, הממחישים לפרטי פרטים את חווית המשתמש.

 • עיצוב UI גרפי של ממשק משתמש

  עיצוב UI יצירתי, חדשני ומגובש מבחינה ויזואלית, המשקף את זהות המותג והמטרות העסקיות, בהקפדה מרבית על דיוק, עקביות, אסתטיקה ושימושיות.

 • בניית HTML

  בניית המסכים ב- HTML/CSS רספונסיבי ואינטראקטיבי, המבטיח תהליך פיתוח חלק ויישום מדיוק של המסכים.

 • הערכות מומחים ומבחני שימושיות

  ביצוע הערכות ומבחני שימושיות (Usability) מקיפים לאתרים, אפליקציות, מוצרים ומערכות מורכבות, ומתן המלצות ותובנות מעשיות לשיפור (קראו עוד).

 • ייעוץ UX/UI

  ייעוץ UX/UI וליווי שוטף לצורך השגת המטרות העסקיות ושיפור מתמשך של חווית המשתמש במוצרים הדיגיטליים.

 • הרצאות וקורסים

  מגוון הרצאות חווית משתמש המותאמות לחברות הייטק, סטארט-אפ, שירותים ומוצרים, העוסקות בהיבטים מגוונים של חווית משתמש, כגון פסיכולוגיה קוגניטיבית והתנהגותית, קבלת החלטות, התנהגות אנושית, אינפו-גרפיקה ועוד (קראו עוד).

למה לעבוד איתנו?

 • מיקוד במטרות עסקיות

  מעבר ליצירת חווית משתמש מעולה, מתודת אפיון ועיצוב ה-UX/UI שלנו שמה דגש רב על הבנת המטרות העסקיות תוך בחינת היבטים התנהגותיים-פסיכולוגיים, תהליכי קבלת החלטות ואסטרטגיות הנעה לפעולה אפקטיביות.

 • מומחיות בפסיכולוגיה התנהגותית וקוגניטיבית

  צוות מומחי ה-UX/UI שלנו בקיא בעקרונות הפסיכולוגיה ההתנהגותית והקוגניטיבית וממנף את ההבנה העמוקה בהתנהגות אנושית ליצירת פתרונות UX/UI אשר יוצרים אינגייג'מנט ומשפרים את יחס ההמרה.

 • חברה חלוצה, מוכרת ומוערכת בתחום ה UX/UI

  אנו חברת UX/UI הידועה באיכות המקצועית שלה, בפתרונות היצירתיים, בגישה הלא מתפשרת להשגת המטרות ובירידה לפרטי פרטים. הפורטפוליו שלנו מציג מגוון רחב של פרויקטים מוצלחים בתעשיות שונות ומוכיח את יכולתנו להתמודד עם אתגרים ייחודיים ולספק תוצאות יוצאות דופן באופן עקבי ורציף.

 • מיקוד ב UX/UI

  אנו ממוקדים אך ורק באפיון ועיצוב UX/UI ומקדישים לכך את כל זמננו ומאמצינו. אנו מספקים רמה גבוהה של מומחיות ייחודית המבטיחה שכל החלטת אפיון/ עיצוב מונעת על ידי מטרתנו היחידה - לספק חווית משתמש יוצאת דופן ומתאימה למטרות העסקיות.

 • חווית משתמש כגישה הוליסטית

  אנו מאמינים שכל היבט של מוצר או שירות תורם לחוויית המשתמש הכוללת. ממחקר ואסטרטגיה מעמיקים ועד לאפיון ועיצוב מדוקדק ובדיקות שימושיות, אנו לא משאירים אבן אחת על כנה ומנתחים לפרטי פרטים את כלל ההיבטים הקשורים לחווית המשתמש.

 • עבודה בשיתוף פעולה צמוד

  אנו מאמינים שהשגת חווית משתמש מוצלחת תלויה רבות בשיתופי הפעולה השונים – פנימיים וחיצוניים. אנו עובדים בעבודת צוות, מתייחסים בקשב רב לתובנות ולמשובים שלכם לאורך הפרויקט ומערבים אתכם באופן רציף ופעיל לאורך תהליך האפיון והעיצוב. על ידי שיתוף פעולה הדוק בינינו, אנו מבטיחים שהחזון שלכם יתממש ושצרכי המשתמשים שלך ייענו בדייקנות רבה.

 • חדשנות מתמשכת

  חדשנות הינה חלק מרכזי מהיום יום שלנו. אנו מקפידים להישאר תמיד מעודכנים ביחס למגמות האחרונות בתעשייה, לטכנולוגיות המתפתחות ולהעדפות המשתמשים, וזאת בכדי להציע בכל רגע פתרונות חדישים ועכשוויים שנמצאים בחזית תחום ה UX/UI.

 • צוות נלהב וחדור מטרה

  צוות המומחים שלנו ניחן בתשוקה רבה לאפיון ועיצוב UX/UI. אנו מתרגשים בכל פעם מחדש מיצירת חוויות משמעותיות שעושות שינוי בחייהם של אנשים והריגוש הזה משתקף יום יום בעבודתנו.

ראיון מיוחד ל - מגזין דה מרקר

חלוצי ה-UX

איך פרצנו את הדרך בתחום חווית המשתמש

דוגמאות:

פרויקטים UX/UI

אפיון ועיצוב חווית משתמש

נשמח לשמוע מכם

לפרטים נוספים אודות אפיון ועיצוב חווית משתמש, צרו עמנו קשר:
פנו אלינו